Hafif bolluk vb. gibi durumlarda bedeninize uygun olacak şekilde düzeltmeler sağlayabiliyoruz.

Showroom’umuzda deneme yapmadan ayırtma işlemini önermiyoruz. Bu tarz bir planlama olduğunda ve hiç prova yapmadan hemen çekime geçmek istediğinizde, gelinliğin üzerinizdeki duruşunu beğenmeyebilirsiniz veya gelinlik, bedeninize uygun olmayabilir. Bu nedenle çekimden önceki gün veya uygun bir zamanlama ile aynı gün deneme yaparak istediğiniz modeli seçmenizi öneriyoruz.

Showroom’umuzdaki modellerin neredeyse hepsini özel seçki gelinliklerimiz oluşturuyor. Nişan elbiselerimiz ise sınırlı sayıda ve de birkaç model olarak yer alıyor.

Gelinlik modellerimizi, Askıdan Çekime markamıza ait @askidan_cekime Instagram hesabından, askidancekime.com web adresinden ve yeni platomuzun içerisinde yer alan Askıdan Çekime Showroomu’muzda randevu oluşturarak görebilirsiniz.

Gelinlik modellerimizi, sadece DüğünümüzVar ile olan çekim sürecinizde kullanabilmektesiniz.

Askıdan Çekime markamızda 150’ye yakın gelinlik modelimiz bulunuyor. Çekiminizden önce gelip, modelleri prova ederek, seçtiğiniz gelinliği ayırtabilirsiniz.

Askıdan Çekime Showroom’umuzdaki gelinlik seçeneklerimizin çoğunluğunu, A kesim, Helen ve balık modeller oluşturmaktadır.

Evet, var. Askıdan Çekime Showroom’umuzda kapalı modellerimiz de bulunuyor.

Çekiminizden önce gelip, prova yapmanızı öneriyoruz. Eğer bu şekilde bir müsaitliğiniz yoksa çekim saatinize göre, ekip arkadaşlarımızla iyi bir zaman planlaması yapıp, provaya girebilirsiniz.

Elbette mümkün. DüğünümüzVar ile gerçekleştireceğiniz çekim rezervasyonunuz mevcut ise gelinliklerimizi gördükten sonra karar verebilir ve dilerseniz de paket ekletebilirsiniz.

Askıdan Çekime koleksiyonunu, modaya yön veren özel tasarımcıların eşsiz gelinlik modelleri, Vakko, Banu Güven, Özlem Süer gibi ünlü markaların gelinlikleri oluşturmaktadır.

Gelinlik satın alımı gerçekleştirmiyoruz.